Новини

В місті Львові пройшов тренінг щодо енергоефективності житлового фонду міста

e-mail Друк

18 травня 2018 року у м. Львові пройшов тренінг «Через ефективне управління до енергоефективності житлового фонду міста», який було організовано Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича 1, готель Жорж.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування, організацій громадського суспільства, ОСББ, АОСББ і управляючих компаній із західного регіону України.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, в тому числі представників ОСББ до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом. Також важливим завданням заходу, стало підвищення розуміння населенням способів та інструментів впровадження енергоефективних заходів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 травня 2018, 11:22
 

Тренінг «Європейські практики енергозбереження та поводження з побутовими відходами» (Одеса)

e-mail Друк

24-25 травня 2018 року в м. Одеса відбудеться дводенний тренінг по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Місце проведення: м. Одеса, вул. Генуезька, 22 (площа 10 Квітня), Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Співорганізатори заходу: ГО «Мама-86-Одеса» та Асоціація «Одеський житловий союз».

Завданням заходу є поширення позитивного європейського досвіду у сфері підвищення енергоефективності і поводження з твердими побутовими відходами. А також, залучення організацій громадянського суспільства і органів місцевого самоврядування до обговорення проблем та пошуку способів їх вирішення, та перш за все підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Серед лекторів тренінгу будуть провідні експертами із Польщі та Литви, що поділяться позитивним досвідом своїх країн в даній сфері.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

Останнє оновлення на Середа, 16 травня 2018, 11:41
 

В місті Львові пройде тренінг щодо енергоефективності житлового фонду міста

e-mail Друк

18 травня 2018 року у м. Львові пройде тренінг «Через ефективне управління до енергоефективності житлового фонду міста», який буде організовано Центром досліджень місцевого самоврядування за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича 1, готель Жорж, Камінна зала, 2 поверх

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування

Завданням даного заходу є поінформування і залучення активних громадян, в тому числі представників ОСББ та управителів до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом. Також важливим завданням заходу є підвищення розуміння населенням способів та інструментів впровадження енергоефективних заходів.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/HMZyyIUxr997lCir1

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

 

В місті Ужгороді пройшов тренінг-семінар щодо енергоефективності житлового фонду міста

e-mail Друк

21 лютого 2018 року у м. Ужгороді пройшов тренінг-семінар «Через ефективне управління до енергоефективності житлового фонду міста», який було організовано Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Ужгородською міською радою за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: м. Ужгород, пл. Поштова 3, Сесійна зала Ужгородської міської ради.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування, організацій громадського суспільства, ОСББ, АОСББ і управляючих компаній.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, в тому числі представників ОСББ до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом. Також важливим завданням заходу, стало підвищення розуміння населенням способів та інструментів впровадження енергоефективних заходів.

 

Станьте професійним управителем житловою нерухомістю

e-mail Друк

12-20 лютого 2018 року у м. Львові пройдуть навчальні курси «Професійне управління житловою нерухомістю», що організовуються Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю.

Керівник навчань: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

 

У Львові пройшла вступна конференція міжнародного проекту щодо практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами

e-mail Друк

30 січня 2018 року у м. Львові пройшла вступна конференція по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Місце проведення: м. Львів, вул. Мулярська, 2А, Перша Львівська Медіатека.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування і організацій громадського суспільства, керівники ОСББ, АОСББ і управляючих компаній, експерти та науковці у даній тематиці.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинка і поводження з побутовими відходами та пошуку способів її вирішення. Також важливим завданням заходів проекту, це підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Останнє оновлення на Понеділок, 05 лютого 2018, 16:49
 

Увага! Розпочато набір на курси управителів житловою нерухомістю

e-mail Друк

Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю інформують про початок набору на навчальні курси «Професійне управління житловою нерухомістю» у місті Львові, проведення яких заплановано на місяць лютий 2018 року.

Навчання проходитиме у м. Львові на базі Курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при Техніко-економічному коледжі НУ «Львівська Політехніка».

Випускники, які успішно пройдуть навчальний курс і складуть підсумкове тестування, отримають Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком «Управління житловою нерухомістю».

Навчання включає: курс лекцій, комплексний обід і два «coffee break» кожного навчального дня, посібники із медіа-матеріалами, роздаткові матеріалами та сертифікат державного зразка.

Особи, що бажають пройти навчання повинні зареєструватися, для цього потрібно заповнити реєстраційну формуhttp://goo.gl/forms/xLnEk1DEjD

Для осіб, які раніше зареєструвалися прохання повідомити про свою готовність.

Кількість учасників навчання обмежена. Підтвердження участі у навчанні буде надіслано заявникам після сформування групи.

Деталі за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 032-235-68-48.

Останнє оновлення на Четвер, 11 січня 2018, 16:09
 

Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України

e-mail Друк

30 січня 2018 року у м. Львові пройде вступна конференція по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Завданням заходу є залучення організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування до обговорення проблеми та пошуку способів її вирішення, а також підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Серед спікери конференції будуть провідні експертами із Польщі та Литви, що поділяться позитивним досвідом своїх країн в сфері поводження з ТПВ і проведення термомодернізації житлового фонду.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 17:28
 

У Львові стартує реалізація міжнародного проекту щодо практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами

e-mail Друк
Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» розпочато реалізацію проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України». Проект здійснюється в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Вже в січні 2018 року відбудеться вступна конференція, до участі в якій запрошуються всі партнерські організації проекту, представники міст (Львів, Ужгород, Харків, Миргород, Херсон, Запоріжжя, Одеса), ЗМІ, експерти та громадські активісти, які наділені потенціалом, щоб допомогти Україні імплементувати екологічні норми Угоди Про Асоціацію. На вступній конференції буде створено робочу групу проекту для координації спільної діяльності для досягнення мети проекту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 17:29
 


Сторінка 1 з 43

Актуально