Новини

В місті Ужгороді пройшов тренінг-семінар щодо енергоефективності житлового фонду міста

e-mail Друк

21 лютого 2018 року у м. Ужгороді пройшов тренінг-семінар «Через ефективне управління до енергоефективності житлового фонду міста», який було організовано Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Ужгородською міською радою за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: м. Ужгород, пл. Поштова 3, Сесійна зала Ужгородської міської ради.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування, організацій громадського суспільства, ОСББ, АОСББ і управляючих компаній.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, в тому числі представників ОСББ до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом. Також важливим завданням заходу, стало підвищення розуміння населенням способів та інструментів впровадження енергоефективних заходів.

 

Станьте професійним управителем житловою нерухомістю

e-mail Друк

12-20 лютого 2018 року у м. Львові пройдуть навчальні курси «Професійне управління житловою нерухомістю», що організовуються Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю.

Керівник навчань: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

 

У Львові пройшла вступна конференція міжнародного проекту щодо практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами

e-mail Друк

30 січня 2018 року у м. Львові пройшла вступна конференція по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Місце проведення: м. Львів, вул. Мулярська, 2А, Перша Львівська Медіатека.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування і організацій громадського суспільства, керівники ОСББ, АОСББ і управляючих компаній, експерти та науковці у даній тематиці.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинка і поводження з побутовими відходами та пошуку способів її вирішення. Також важливим завданням заходів проекту, це підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Останнє оновлення на Понеділок, 05 лютого 2018, 16:49
 

Увага! Розпочато набір на курси управителів житловою нерухомістю

e-mail Друк

Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю інформують про початок набору на навчальні курси «Професійне управління житловою нерухомістю» у місті Львові, проведення яких заплановано на місяць лютий 2018 року.

Навчання проходитиме у м. Львові на базі Курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при Техніко-економічному коледжі НУ «Львівська Політехніка».

Випускники, які успішно пройдуть навчальний курс і складуть підсумкове тестування, отримають Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком «Управління житловою нерухомістю».

Навчання включає: курс лекцій, комплексний обід і два «coffee break» кожного навчального дня, посібники із медіа-матеріалами, роздаткові матеріалами та сертифікат державного зразка.

Особи, що бажають пройти навчання повинні зареєструватися, для цього потрібно заповнити реєстраційну формуhttp://goo.gl/forms/xLnEk1DEjD

Для осіб, які раніше зареєструвалися прохання повідомити про свою готовність.

Кількість учасників навчання обмежена. Підтвердження участі у навчанні буде надіслано заявникам після сформування групи.

Деталі за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 032-235-68-48.

Останнє оновлення на Четвер, 11 січня 2018, 16:09
 

Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України

e-mail Друк

30 січня 2018 року у м. Львові пройде вступна конференція по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Завданням заходу є залучення організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування до обговорення проблеми та пошуку способів її вирішення, а також підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Серед спікери конференції будуть провідні експертами із Польщі та Литви, що поділяться позитивним досвідом своїх країн в сфері поводження з ТПВ і проведення термомодернізації житлового фонду.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 17:28
 

У Львові стартує реалізація міжнародного проекту щодо практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами

e-mail Друк
Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» розпочато реалізацію проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України». Проект здійснюється в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Вже в січні 2018 року відбудеться вступна конференція, до участі в якій запрошуються всі партнерські організації проекту, представники міст (Львів, Ужгород, Харків, Миргород, Херсон, Запоріжжя, Одеса), ЗМІ, експерти та громадські активісти, які наділені потенціалом, щоб допомогти Україні імплементувати екологічні норми Угоди Про Асоціацію. На вступній конференції буде створено робочу групу проекту для координації спільної діяльності для досягнення мети проекту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 17:29
 

VIII Всеукраїнський форум ОСББ

e-mail Друк

24-25 листопада 2017 року у місті Львові пройшов VIII Всеукраїнський форум ОСББ, партнером якого також виступив Центр досліджень місцевого самоврядування.

Метою цьогорічного Форуму було створення якісної комунікаційної платформи задля обміну досягненнями та можливостями змін у галузі житлового господарства між усіма ключовими групами: ОСББ, влада, управителі, бізнес та експертне середовище.

Учасники Форуму були представлені: широким колом ОСББ зі всієї України, представниками місцевої влади та виконавчих органів, експертів в галузі житлового господарства та управління житловою нерухомістю.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2017, 12:57
 


Сторінка 1 з 55

Актуально