НОВА КОНСТИТУЦІЯ - ЧОМУ? КОЛИ? ЯК?

e-mail Друк

Громадянський конституційний комітет та юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка за організаційної підтримки Центру досліджень місцевого самоврядування 14 березня 2008 року провели круглий стіл на тему:«НОВА КОНСТИТУЦІЯ - ЧОМУ? КОЛИ? ЯК?».

Громадянський конституційний комітет та юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка за організаційної підтримки Центру досліджень місцевого самоврядування 14 березня 2008 року провели круглий стіл на тему: «НОВА КОНСТИТУЦІЯ - ЧОМУ? КОЛИ? ЯК?».
Круглий стіл проводився з метою створення умов для фахового обговорення теми конституційної реформи в Україні політиками, експертами, широкими колами громадськості та став черговим заходом у рамках Всеукраїнського проекту Громадянського конституційного комітету "Участь громадськості у конституційному процесі», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час Круглого столу були розглянуті питання, що торкаються проблем реалізації чинної Конституції України та можливості скликання Конституційної Асамблеї для розробки та схвалення нової редакції Конституції України перед винесенням її на затвердження всеукраїнським референдумом.
У роботі круглого столу взяли участь Ігор Коліушко та Юлія Кириченко з Центру політико-правових реформ, Володимир Артеменко з Інституту громадянського сусупільства, Денис Ковриженко з Лабораторії законодавчих ініціатив, Анатолій Пінчук з Українського центру розвитку та Володимир Горбач з Інституту Євро-Атлантичного співробітництва. 

З доповіддю "Місцеве самоврядування в новій Конституції України: практичний погляд" виступив Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник.

Переглянути фотографії круглого столу можна тут.
http://www.constitution.net.ua

 
 

Актуально