Міжнародна конференція «Модернізація будівель»

e-mail Друк

Готель «Гагарін», Гагарінське плато, 5 Б, м. Одеса
13-15 вересня, 2017

Організатори конференції - Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО, м Берлін, Німеччина), МАМА-86-Одеса (м.Одеса, Україна) і Міжнародна асоціація менеджменту нерухомості (МАМН, м.Мінськ, Білорусь).

Енергоефективна реконструкція і модернізація існуючого житлового фонду є одним з найважливіших напрямків у вирішенні житлової проблеми і проблеми енергозбереження в пострадянських країнах. Модернізація будівель спрямована на оновлення житлових будинків, їх конструктивної частини та інженерної інфраструктури, з метою збереження, поліпшення умов проживання населення, а також приведення технічних характеристик будівель у відповідність з сучасними енергетичними нормативами.

У пострадянських країнах поступово накопичується досвід модернізації житлового фонду, в тому числі і в результаті реалізації спільних міжнародних проектів та передачі досвіду від зарубіжних колег. Так, великий досвід реконструкції великопанельних житлових будівель є в Німеччині, де використання універсальних високоефективних технологій в поєднанні з великими програмами підтримки на всіх рівнях - федеральному, земельному, комунальному - дозволило в досить короткі терміни, близько 20 років, здійснити санацію житлового фонду Східної Німеччини.

На міжнародній конференції «Модернізація будівель» зустрінуться більше 100 представників різних зацікавлених сторін для обговорення досить гострою і потребує вирішення теми модернізації житла в загальному, так і стосовно окремої країні - Україні.

На конференції експерти з Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Грузії, Казахстану, Латвії, Молдови, України обговорять досить широкий спектр питань, які зачіпають:
- удосконалення управління житловою нерухомістю та створення рамкових умов для здійснення енергетичної санації житлових і громадських будівель;
- стратегію модернізації будівель України;
- модернізацію житлових масивів і використання нових технологій і матеріалів;
- фінансові механізми реалізації проектів з енергоефективної санації житлових і громадських будівель в Україні.

В рамках конференції заплановані дискусії за темами: «Дискусія щодо стратегії модернізації будівель в Україні» та «Економічна доцільність комплексної санації багатоквартирних житлових будинків та її фінансування. Наступні кроки ».

При останньої дискусії будуть представлені та обговорені проміжні результати проекту «Німецько-Українські енергоефективні будинки» по комплексній модернізації відібраних в результаті конкурсу в Україні 20-ти багатоквартирних житлових будинків. На даному етапі в проекті розроблено концепції комплексної енергетичної санації для більшості модельних об'єктів. На конференції буде підніматися питання про фінансування повного комплексу заходів по санації. Надають існуючі державні та місцеві програми підтримки енергетичної санації будівель для власників квартир багатоквартирних будинків достатньо можливостей, щоб модернізувати будинку комплексно?

У роботі міжнародної конференції візьмуть участь Вольфганг Мессінгер, генеральний консул ФРН, Євген Магльована, директор департаменту технічного регулювання енергоефективності Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження України, Бастіан Штенцель, керівник проектів по Східній Європі, Німецьке енергетичне агентство (dena), м Берлін і Вернер Меркель, директор керуючої компанії ВЕГІС з Німеччини, а також представники дослідницьких інститутів і некомерційних організацій і ас оциаций, міжнародних фінансових корпорацій і банків, будівельних організацій з країн ЄС та СНД.

За результатами конференції будуть підготовлені рекомендації для уряду України, донорів, міжнародних фінансових організацій і муніципалітетів з розвитку в сфері модернізації житлових і громадських будівель.

Секція II даної «Удосконалення управління житловою нерухомістю. Створення рамкових умов для здійснення енергетичної санації житлових будинків »- спільний захід:
- проекту «На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні (НОМЕ)»;
- проекту «Німецько-Українські енергоефективні будинки»;
- і IX міжнародна конференція Міжнародної асоціації менеджменту нерухомості.

Інформацію про конференцію можна отримати:

Лілія Гричулевич, МАМА-86-Одеса; Тел.: +380957315023; Тел.: +380963195528; E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; http://mamaodessa.org / Светлана Слесаренок, МАМА-86-Одеса; Тел.: +38067441736;

Тел.: +380487155055; E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; http://mamaodessa.org

HOME - The way forward for reforms in the housing sector: empowering grass-root homeowners associations in Azerbaijan, Belarus, Georgia, Moldova and Ukraine (THIS PROJECT IS FUNDED BY THE EUROPEAN UNION)

Проект «Німецько-Українські енергоефективні будинки» фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини

 

Актуально