Пройшов навчальний семінар для ініціативних груп та представників ОСББ м. Червоноград

e-mail Друк

Тренінгово-аплікаційним центром та Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Червоноградською міською радою 18 березня 2017 року було організовано навчальний семінар для ініціативних груп та представників ОСББ міста Червонограда «Порядок створення та організація діяльності ОСББ» в рамках реалізації проекту «Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management» за сприяння Європейського Союзу.

Захід було проведено за адресом: м. Червоноград, пр. Шевченка 19

Основною метою заходу є надання учасникам інформації стосовно порядку створення ОСББ та обговорення реалій його функціювання: основні засади, термомодернізація, трудові відносини та ін.

Проведений захід спрямований на нарощення потенціалу та більшої активності середовища, що безпосередньо пов’язане із процесом управління житловим фондом. Становлення сталого житлово-комунального, в тому числі енергетичного, розвитку для послідуючого внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» можна отримати за контактами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Актуально