Нам - 10 років!

e-mail Друк

13 березня 2007 року було засновано Центр досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС), громадську організацію яка стала відомою не лише в Україні, але й за її межами. Протягом 10 років Центр пройшов бурхливий шлях розвитку і становлення, що супроводжувався дружною підтримкою партнерських організацій, громадськості та органів влади як місцевого, так і локального рівня.

Підводячи підсумки діяльності ЦДМС впродовж 2007 – 2017 років, необхідно відзначити наступне:

1. Діяльність ЦДМС поширюється на всю територію України, в чому йому сприяє мережа партнерських організацій.

2. Із 2007 року Центром видано чималу кількість посібників, буклетів та брошур, серед них «Професійне управління житловою нерухомістю», «Термомодернізація житлового фонду», «Реформа системи управління житловою нерухомістю міста», «Діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», «Система управління якістю як інструмент вдосконалення діяльності органу місцевого самоврядувння», «Громадський моніторинг процесу надання адміністративних послуг», «Вирішення публічно-правових спорів» та ін.

3. ЦДМС виступив ініціатором та основним ідеологом створення Європейського тренінгового центру, який було реорганізовано в Тренінгово-аплікаційний центр (TAC Lviv).

4. Центр є співзасновником Львівської асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю і по сьогодні залишається одним із найактивніших членів.

5. Досягненням у сфері організації якісного надання адміністративних послуг є участь у створенні ЦНАП м. Хмельницький та проведення моніторингу його діяльності.

6. За допомоги ЦДМС у 10 містах України впроваджено систему управління якістю ISO 9001.

7. Центром розроблено та впроваджено першу в Україні навчальну програму для управителів житловою нерухомістю.

8. Учасник робочих груп по розробці стратегій сталого розвитку як для міст, так і для регіонів.

9. Завжди активний співорганізатор та учасник різноманітних заходів, а саме форумів, навчань, тренінгів, круглих столів, практик та ін.

10. ЦДМС впродовж своєї діяльності завжди відкритий для громадян та готовий надати інформаційну, організаційну та правову підтримку.

 

Актуально