У Бродах відбувся навчальний семінар для представників ОСББ

e-mail Друк

Тренінгово-аплікаційним центром та Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Бродівською міською радою 23 лютого 2017 року було організовано навчальний семінар для представників ОСББ міста Броди «Ефективна організація діяльності ОСББ. Проведення термомодернізації» в рамках реалізації проекту «Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management» за сприяння Європейського Союзу.

Захід було проведено за адресою: м. Броди, пл. Ринок, 20

Основною метою заходу є надання учасникам інформації та обговорення реалій функціювання ОСББ: законодавство, бухгалтерія, термомодернізація та ін.

Проведений захід спрямований на нарощення потенціалу та більшої активності середовища, що безпосередньо пов'язане із процесом управління житловим фондом. Становлення сталого житлово-комунального, в тому числі енергетичного, розвитку для наступного внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» можна отримати за контактами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Середа, 01 березня 2017, 12:56  

Коментарі 

 
0 #1 Davidfluex 29.07.2017 05:12
VasTutNet точка ru удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,С пецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Актуально