16 лютого у Львові відбулася робоча зустріч представників місцевих органів влади щодо реформування сфери управління житлом

e-mail Друк

В заході взяли участь найбільш активні міста Львівщини – Броди, Кам’янка-Бузька, Червоноград, Сокаль, Дрогобич, Самбір, Рудки та Перемишляни.

Керівник Львівської асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю, науковець Львівського НЛТУ, Любомир Лиско коротко розказав про діяльність Асоціації та підтримку, яку вона надає об’єднанням співвласників, управителям, а також простим співвласникам в багатоквартирних будинках.

Андрій Дзюба, експерт Львівської асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю, розповів про міжнародний проект «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» та позитивний досвід, який Україна може перейняти в інших учасників проекту, а також про сильні сторони українського ЖКГ в порівнянні з країнами-сусідами.

Керівник Тренінгово-аплікаційного центру з питань управління житловою нерухомістю (TAC Lviv) Іван Оленин повідомив учасникам про тренінг для енергоменеджерів Львівщини і трирівневу систему навчання:

1. Для ініціативних груп мешканців багатоквартирних будинків;

2. Для керівників, членів правління та бухгалтерів ОСББ;

3. Для професійних управителів.

Володимир Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування, запропонував учасникам заходу створити робочу групу з метою якісного комплексного реформування сфери житлового господарства в містах-партнерах, акцентував увагу на необхідності розробки стратегій сталого розвитку для міст.

За результатами зустрічі створено робочу групу з метою розробки стратегій сталого розвитку житлового господарства з акцентом на якісне управління житловим фондом та енергоефективність для міст Львівщини. Заплановано кущові навчання у Львівській області для ініціативних груп та представників ОСББ (законодавство, бухгалтерія, термомодернізація), а також обласний тренінг для енергоменеджерів у Львові.

Експерт ГО «Центр Інформаційного Консалтингу» Христина Тибінка презентувала учасникам зустрічі новий проект «Підвищення спроможності громадськості у Львівській області впливати на реформи», який розпочнеться в березні 2017 року.

Організатори заходу: Тренінгово-аплікаційний центр із питань управління житловою нерухомістю (TAC Lviv), Центр досліджень місцевого самоврядування, Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю та Центр інформаційного консалтингу спільно із Обласною асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини».

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» можна отримати за контактами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Актуально