У Львові та Городку пройшли навчальні семінари для ініціативних груп та представників ОСББ

e-mail Друк

Тренінгово-аплікаційним центром та Ресурсним центром ОСББ спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю та Центром досліджень місцевого самоврядування у партнерстві із Львівською міською радою та Городоцькою міською радою протягом 25-28 липня 2016 року було організовано два навчальні семінари: перший для представників ОСББ міста Львова «Ефективна організація діяльності ОСББ. Новації законодавства», другий для ініціативних груп по створенню ОСББ міста Городок Львівської області «Навчання громадського активу житлово-будівельних кооперативів та ініціативних груп мешканців багатоквартирних будинків» в рамках реалізації проекту ««Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management»» за сприяння Європейського Союзу.

Заходи було проведено за адресами:

Перший навчальний семінар – м. Львів, вул. Руська, 10

Другий навчальний семінар – м. Городок, м-н. Гайдамаків, 6

Основною метою заходів є надання учасникам інформації та обговорення реалій функціювання ОСББ: законодавство, бухгалтерія, термомодернізація та інше. В рамках навчання учасники було організовано практичні заняття на демонстраційних майданчиках.

Проведені заходи спрямовані на нарощення потенціалу та більшої активності середовища, що безпосередньо пов’язане із процесом управління житловим фондом з метою становлення сталого житлово-комунального, в тому числі енергетичного, розвитку для послідуючого внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні. В рамках проведення навчань було застосовано інтегрований підхід, що також передбачає врахування екологічних та соціальних проблем.

 

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2016, 13:31  

Актуально