У Львові відбудуться навчання для представників ОСББ

e-mail Друк

Раді Вас повідомити, що Тренінгово-аплікаційний центр, Ресурсний центр ОСББ та Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю спільно із Центром досліджень місцевого самоврядування та Львівською міською радою оголошують набір на дводенний навчальний семінар із темою ефективна організація діяльності ОСББ. В рамка реалізації проекту «Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management».

Місце проведення: м. Львів, вул. Руська, 10

Час проведення: 25-27 липня 2016 року

Основною метою заходів є надання учасникам інформації та обговорення реалій функціювання ОСББ: законодавство, бухгалтерія, термомодернізація та інше. В рамках навчання учасникам будуть організовані практичні заняття на демонстраційних майданчиках.

Учасники заходів забезпечуються матеріалами і харчуванням (кава-брейк та обід).

Для участь у заході потрібно надіслати електронного листа на lvivtac@gmail.com та вказати у повідомлені ПІБ, установу/організацію, місто, контакти.

Після реєстрації очікуйте на підтвердження участі від організаторів (підтвердження буде відбуватися за вказаними Вами контактами).

Зверніть увагу! Кількість учасники обмежена.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» можна отримати за контактами: loma Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Середа, 13 липня 2016, 18:37  

Актуально