У Львові пройшла конференція «Сталий розвиток міст - енергозберігаюча модернізація житлових фондів»

e-mail Друк

Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі» (Берлін) та Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю та Львівською міською радою 15 червня 2016 року було організовано завершальну конференцію за результатами реалізації німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій», за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Захід було проведено за адресую: м. Львів, пл. Міцкевича, 1, готель «Жорж».

Загальною метою проекту є посилення спільної роботи державних та недержавних організацій з регіонів (Львів, Херсон, Запоріжжя та Одеса) на основі конструктивного діалогу в підготовці та реалізації місцевих стратегій сталого розвитку. При цьому питання енергозберігаючої модернізації житлових будинків та підвищення енергоефективності в житловому фонді стоїть на передньому плані. В рамках даної цілі буде забезпечена підтримка національної житлової реформи України. Проект також спрямований на підвищення професіоналізму, організаційного та інституційного потенціалу недержавних організацій в питаннях енергоефективності у житловій сфері.

Проведений захід передусім був спрямований на нарощення потенціалу та більшої активності громадськості в процесі прийняття рішень та діяльності з метою розробки стратегії сталого енергетичного розвитку метою якої є внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні.

В рамках розроблених стратегії (доповнень) сталого місцевого енергетичного розвитку з акцентом на енергоефективності житлового фонду було застосовано інтегрований підхід, що також передбачає врахування екологічних та соціальних проблем.

Важливе місце в проекті було виділено реалізації пілотних заходів (міні-проектів) в рамках виконання місцевих стратегій сталого розвитку на території чотирьох міст – Львова, Херсона, Запоріжжя та Одеси.

В рамках даного заходу учасники отримали можливість ознайомитися не лише із кінцевими результатами міні-проектів, а й з труднощами і проблемами, та успіхами і позитивними рішеннями, отриманими в ході їх реалізації.

Основні цілі реалізації міні-проектів в чотирьох регіонах-партнерах проекту: Львові, Запоріжжі, Одесі та Херсоні:

• підвищення потенціалу неприбуткових організацій у формуванні місцевих політик в сфері сталого розвитку житлового господарства з акцентом на енергозбереження;

• мотивація цільових груп на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підвищення енергоефективності в житловому фонді та вдосконалення управління житлом;

• розробка докладної методики за критеріями оцінки потенційних грантоотримувачів і супутньої документації для реалізації конкурсу міні-грантів та подальшого її просування в інших конкурсах по відбору проектів.

Реалізація міні-проектів в чотирьох містах України активізувала роботу власників багатоквартирних будинків над підвищенням енергоефективності!

Для отримання детальної інформації з семінарів скористайтеся, будь ласка, контактами Центру досліджень місцевого самоврядування: 032-235-68-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua

(Матеріал підготовлений в рамках проекту ЄС «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій». Інформацію про проект Ви можете отримати на сайті: www.energodom.org).

 

Коментарі 

 
0 #6 Richardgef 10.04.2017 07:18
zovirax oftalmico prezzo
zovirax labiale uso
janumet 50 mg price
imiquimod cream over the counter
zovirax compresse 400 mg prezzo
imiquimod 3.75 cream (zyclara) for the treatment of actinic keratosis
etoricoxib torrinomedica
Цитувати
 
 
0 #5 MatthewLix 06.04.2017 06:51
amoxicilline 250 eureka
avis tolexine et rosacée
tolexine 100 rosacee
amoxicilline vidal
clomid et ovitrelle
clomid 50mg et jumeaux
priligy generique moins cher
Цитувати
 
 
0 #4 Williamwremi 03.04.2017 06:58
qlaira bula efeitos colaterais
augmentin xarope para que serve
excedrin pm side effects
ciprofloxacino 500mg preço medley
comprar qlaira preço
ciprofloxacino 500mg preço drogasil
augmenting path
Цитувати
 
 
0 #3 Samuelapate 01.04.2017 05:57
dalacin liniment
ibux barn dosering
flagyl hund dosierung
pergotime bivirkninger
proscar apoteket
dalacin 150 mg kemény kapszula 16x
exforge hct tablets
Цитувати
 
 
0 #2 WilliamGar 30.03.2017 06:05
aknemycin lösung wie lange
resochin testberichte
cipramil 10 mg wirkung
gabapentin micro labs
zineryt rezeptfrei kaufen
azithromycin pille belara
nifurantin b6 erfahrungen
Цитувати
 
 
0 #1 DennisIncep 28.03.2017 04:45
metronidazole
ervaringen propranolol angst
strattera kosten 2015
bisacodyl diarree
propranolol 40 mg bijwerkingen
bisacodyl 5 mg ervaringen
flagyl 500 mg/100 ml
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Актуально