Запрошуємо до участі у конференції «Сталий розвиток міст - енергозберігаюча модернізація житлових фондів», що відбудеться у місті Львові

e-mail Друк

15 червня 2016 року у місті Львові пройде конференції «Сталий розвиток міст - енергозберігаюча модернізація житлових фондів» за результатами реалізації німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій».

Відповідно, Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (Берлін) та Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю і Львівською міською радою запрошують до участі у семінарі зацікавлених осіб, діяльність котрих пов'язана із тематикою енергозбереження та сталого енергетичного розвитку міста.

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича, 1, готель «Жорж»

Час проведення: 09:00 – 14:00, 15 червня 2016 року

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Загальною метою проекту є посилення спільної роботи державних та недержавних організацій з регіонів (Львів, Херсон, Запоріжжя та Одеса) на основі конструктивного діалогу в підготовці та реалізації місцевих стратегій сталого розвитку. При цьому питання енергозберігаючої санації житлових будинків та підвищення енергоефективності в житловому фонді стоїть на передньому плані. В рамках даної цілі буде забезпечена підтримка національної житлової реформи України. Проект також спрямований на підвищення професіоналізму, організаційного та інституційного потенціалу недержавних організацій в питаннях енергоефективності у житловій сфері.

Важливе місце в проекті займає реалізація пілотних заходів (міні-проектів) в рамках виконання місцевих стратегій сталого розвитку на території чотирьох міст – Львова, Херсона, Запоріжжя та Одеси.

Основні цілі реалізації міні-проектів в чотирьох регіонах-партнерах проекту: Львові, Запоріжжі, Одесі та Херсоні:

• підвищення потенціалу неприбуткових організацій у формуванні місцевих політик в сфері сталого розвитку житлового господарства з акцентом на енергозбереження;

• мотивація цільових груп на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підвищення енергоефективності в житловому фонді та вдосконалення управління житлом;

• розробка докладної методики за критеріями оцінки потенційних грантоотримувачів і супутньої документації для реалізації конкурсу міні-грантів та подальшого її просування в інших конкурсах по відбору проектів.

Реалізація міні-проектів в чотирьох містах України активізувала роботу власників багатоквартирних будинків над підвищенням енергоефективності!

Учасників заходу буде забезпечено роздатковими матеріалами та харчуванням (кава-брейк, обід).

Для участь у заході потрібно зареєструватись до 8 червня 2016 року (включно), надіславши електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вказати у повідомлені ПІБ, установу/організацію, місто, контакти.

Після реєстрації очікуйте на підтвердження участі від організаторів (підтвердження буде відбуватися за вказаними Вами контактами).

Зверніть увагу! Кількість учасники обмежена.

Для отримання детальної інформації скористайтеся, будь ласка, контактами:

Володимир Бригілевич, Андрій Дзюба, Центр досліджень місцевого самоврядування, Львів, 0322-35-68-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua

Інформацію про проект «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій» Ви можете отримати www.energodom.org

 

Актуально