У Львові будо проведено інформаційний семінар щодо результатів реалізації міні-проекту в сфері сталого енергетичного розвитку міста з акцентом на житловому фонді

e-mail Друк

Центром досліджень місцевого самоврядування у партнерстві із Інститутом міста (м. Львів) та Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю 14 квітня було організовано інформаційний семінар за результатами реалізації міні-проекту та напрацювання доповнень до стратегій сталого розвитку міста по темі «Громадське сприяння сталому енергетичному розвитку», що організовується в рамках німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій», за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Захід було проведено за адресом: м. Львів, вул. Руська 10.

В рамках даного інформаційного семінару учасники отримали можливість ознайомитися не лише із кінцевими результатами міні-проектів, а й з труднощами і проблемами, та успіхами і позитивними рішеннями, отриманими в ході їх реалізації. Також, підчас заходу було обговорено напрацьовані доповнення до стратегій сталого розвитку міста з акцентом на питаннях енергоефективності в житловому секторі.

Основні цілі реалізації міні-проектів в чотирьох регіонах-партнерах проекту: Львові, Запоріжжі, Одесі та Херсоні:

• підвищення потенціалу неприбуткових організацій у формуванні місцевих політик в сфері сталого розвитку житлового господарства з акцентом на енергозбереження;

• мотивація цільових груп на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підвищення енергоефективності в житловому фонді та вдосконалення управління житлом;

• розробка докладної методики за критеріями оцінки потенційних грантоотримувачів і супутньої документації для реалізації конкурсу міні-грантів та подальшого її просування в інших конкурсах по відбору проектів.

Реалізація міні-проектів в чотирьох містах України активізувала роботу власників багатоквартирних будинків над підвищенням енергоефективності!

Проведений захід також спрямований на нарощення потенціалу та більшої активності громадськості в процесі прийняття рішень та діяльності з метою розробки стратегії сталого енергетичного розвитку метою якої є внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні.

В рамках розроблених доповнень до стратегії сталого місцевого енергетичного розвитку з акцентом на енергоефективності житлового фонду було застосовано інтегрований підхід, що також передбачає врахування екологічних та соціальних проблем.

Для отримання детальної інформації з семінарів скористайтеся, будь ласка, контактами Центру досліджень місцевого самоврядування: 032-235-68-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua

(Матеріал підготовлений в рамках проекту ЄС «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій». Інформацію про проект Ви можете отримати на сайті: www.energodom.org).

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2016, 12:45  

Актуально