У Львові буде проведено інформаційний семінар із тематикою сталого енергетичного розвитку міста з акцентом на житловому фонді

e-mail Друк

14 квітня 2016 року у місті Львові пройде інформаційний семінар за результатами реалізації міні-проекту та напрацювання доповнень до стратегій сталого розвитку міста по темі «Громадське сприяння сталому енергетичному розвитку», що організовується в рамках німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій».

Відповідно, Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю запрошують до участі у семінарі зацікавлених осіб, діяльність котрих пов'язана із тематикою енергозбереження і сталого енергетичного розвитку міста.

Місце проведення: м. Львів, вул. Руська 10

Час проведення: 10:00 – 14:00 14 квітня 2016 (реєстрація розпочинається 9:00)

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

В рамках даного інформаційного семінару учасники отримають можливість ознайомитися не лише із кінцевими результатами міні-проектів, а й з труднощами і проблемами, або навпаки, успіхами і позитивними рішеннями, отриманими в ході їх реалізації. Також, одним із завдань заходу є обговорення напрацьованих доповнень до стратегій сталого розвитку міста з акцентом на питаннях енергоефективності в житловому секторі.

Основні цілі реалізації міні-проектів в чотирьох регіонах-партнерах проекту: Львові, Запоріжжі, Одесі та Херсоні:

• підвищення потенціалу неприбуткових організацій у формуванні місцевих політик в сфері сталого розвитку житлового господарства з акцентом на енергозбереження;

• мотивація цільових груп на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підвищення енергоефективності в житловому фонді та вдосконалення управління житлом;

• розробка докладної методики за критеріями оцінки потенційних грантоотримувачів і супутньої документації для реалізації конкурсу міні-грантів та подальшого її просування в інших конкурсах по відбору проектів.

Реалізація міні-проектів в чотирьох містах України активізувала роботу власників багатоквартирних будинків над підвищенням енергоефективності!

Учасників заходу буде забезпечено роздатковими матеріалами та харчуванням (кава-брейк, обід).

Для участь у заході потрібно надіслати електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вказати у повідомлені ПІБ, установу/організацію, місто, контакти.

Після реєстрації очікуйте на підтвердження участі від організаторів (підтвердження буде відбуватися за вказаними Вами контактами).

Зверніть увагу! Кількість учасники обмежена.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном: 032-235-68-48 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Актуально