УВАГА! Перенесено навчання управителів житловою нерухомістю

e-mail Друк

Центр досліджень місцевого самоврядування та Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю інформують Вас, що навчання управителів житловою нерухомістю, яке було заплановано на 28 березня – 5 квітня 2016 року у м. Львові переноситься на 2-гу половину квітня 2016 року у зв'язку із затримкою укладення угоди на до-фінансування вартості навчання із міжнародними партнерами.

Просимо вибачення за створені незручності.

Особи, що бажають пройти навчання повинні зареєструватися, для цього потрібно заповнити реєстраційну форму: http://goo.gl/forms/xLnEk1DEjD або надіслати заповнену анкету на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

УВАГА, КОЛЕГИ! Якщо Ви раніше заповнили реєстраційну форму чи надіслали анкету, повторно цього непотрібно робити (Ваші анкети залишаються актуальними).

Точна дата проведення навчання та підтвердження участі буде повідомлено заявникам завчасно (не менше 7-ми днів до початку проведення навчання).

Навчання відбудеться у м. Львові на базі Курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при НУ "Львівська Політехніка". Випускники, які успішно пройдуть навчальний курс і складуть підсумкове тестування, отримають Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком "Управління житловою нерухомістю".

Також для осіб, що є членами Асоціації (або виявили таке бажання) передбачається часткова компенсація вартості навчання. Вартість включає: безпосередньо навчання, комплексний обід і два «coffee break» кожного навчального дня, три посібники і медіа-диск із навчальними матеріалами та сертифікат державного зразка.

Членство в Асоціації є безкоштовним.

Наші контакти: email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. - 032-235-68-48

Останнє оновлення на Вівторок, 22 березня 2016, 14:09  

Актуально