ЦДМС оголошують набір на навчання управителів житловою нерухомістю

e-mail Друк

Раді Вас повідомити, що Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю оголошує набір на навчальні курси управителів житловою нерухомістю.

Навчання відбудеться у м. Львові на базі Курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при НУ "Львівська Політехніка" в період з 28 березня по 5 квітня 2016 року.

Випускники, які успішно пройдуть навчальний курс і складуть підсумкове тестування, отримають Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком "Управління житловою нерухомістю".

Також для осіб, що є членами Асоціації (або виявили таке бажання) передбачається часткова компенсація вартості навчання. Вартість включає: безпосередньо навчання, комплексний обід і два «coffee break» кожного навчального дня, три посібники і медіа-диск із навчальними матеріалами та сертифікат державного зразка.

Членство в Асоціації є безкоштовним.

Особи, що бажають пройти навчання повинні зареєструватися до 21 березня 2016 року (включно), для цього потрібно заповнити реєстраційну форму: http://goo.gl/forms/xLnEk1DEjD або надіслати заповнену анкету на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Увага, колеги! Якщо Ви раніше надіслали анкети, повторно цього непотрібно робити.

Кількість учасників навчання обмежена. Підтвердження участі у навчанні буде надіслано заявникам 22 березня 2016 року.

Наші контакти: email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. - 032-235-68-48 (Андрій Дзюба)

 

Актуально