Відбулися робочі зустрічі в рамках проекту «Забезпечення мешканців Жовківщини інтегрованою кваліфікованою правовою допомогою»

e-mail Друк

23 лютого 2016 року рамках реалізації проекту  № 50241 «Забезпечення мешканців Жовківщини кваліфікованою правовою допомогою» відбулися перші засідання робочої групи з представниками державних органів Жовківського району.

Від виконавців проекту до робочої групи було включено експерта Центру досліджень місцевого самоврядування Христину Тибінку, з експертів  - начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Другого Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христину Гаталяк. Зустрічі проводилися з міським головою міста Жовква Петром Вихопнем, заступником голови Жовківської районної державної адміністрації Юрієм Дубневичем, а також головою бюджетної комісії Жовківської міської ради Іриною Іващук.

Під час зустрічей учасниками було домовлено про майбутню співпрацю, обговорили завдання проекту, обговорено проведення спільних тренінгів для посадових осіб як міської ради та районної адміністрації, так і з залученням юристів інших державних органів Жовківського району та міста Жовкви,  а також з представниками ГО, що займаються захистом прав малозабезпечених, інвалідів, учасників АТО та ін.

Під час зустрічі з міським головою міста Жовква Петром Вихопнем були обговорені основні організаційні питання, узгоджено графік діяльності за проектом та питання приміщення і матеріально-технічного забезпечення.

Під час зустрічі з заступником голови Жовківської районної адміністрації Юрієм Дубневичем було проінформовано про види безоплатної правової допомоги, про діяльність вже існуючого ЦПІКу в межах міста, про поширення інформації про проект на сільських голів району, зокрема шляхом відвідання виконавцями проекту сесії районної ради.

Загалом під час зустрічей Христина Тибінка зазначила: «Створення центру, який би надавав і первинну, і вторинну правову допомогу для мешканців цілого району значно покращить рівень обізнаності та правового захисту мешканців, відповідно до цього, населення міст буде забезпечено якісною правовою консультацією з можливістю відстоювання своїх законних прав та передбачених законом інтересів».

Метою проекту є налагодження функціонування системи безоплатної правової допомоги на території Жовківського району Львівської області. Співпраця між суб’єктами надання первинної та вторинної правової допомоги за принципом територіальної організації на споживача покликана спростити доступ мешканців віддалених сіл Жовківського району Львівської області до безоплатної правової допомоги.

Детальна інформація: www.cdms.org.ua

Контактна особа - Христина Тибінка, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.: 097-422-64-63

Останнє оновлення на Вівторок, 01 березня 2016, 13:20  

Актуально