У Львові ЖБК та ініціативні групи по створенню ОСББ пройшли навчання по налагодженню ефективної діяльності ОСББ

e-mail Друк

Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю та Центром досліджень місцевого самоврядування у партнерстві із Національним лісотехнічним університетом України 27-28 січня 2016 року було організовано навчальний семінар для представників житлово-будівельних кооперативів та ініціативних груп по створенню ОСББ «Створення та налагодження ефективного функціювання ОСББ» в рамках реалізації міні-проекту «Громадське сприяння сталому розвитку житлового фонду Львівщини та підвищенню його енергоефективності» за сприяння Ініціативи Житлове господарство у Східній Європі (IWO, Berlin) та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Захід було проведено за адресую:

НЛТУ України, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103

Основною метою заходу є надання учасникам інформації та обговорення реалій функціювання ОСББ у теперішній ситуації: нові положення законодавства, бухгалтерія, робота із співвласниками та інше. В рамках навчання учасникам будуть організовані практичні заняття на демонстраційних майданчиках.

Проведені заходи спрямовані на нарощення потенціалу та більшої активності середовища житлово-будівельних кооперативів та мешканців багатоквартирних будинків, що безпосередньо пов’язане із процесом становлення сталого житлово-комунального, в тому числі енергетичного, розвитку для послідуючого внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні. В рамках проведення навчань було застосовано інтегрований підхід, що також передбачає врахування екологічних та соціальних проблем.

Для отримання детальної інформації скористайтеся, будь ласка, контактами: 032-235-68-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua

(Матеріал підготовлений в рамках проекту ЄС «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій».)

Останнє оновлення на Понеділок, 01 лютого 2016, 17:24  

Актуально