У Львові відбудуться навчання для ЖБК і ініціативних груп по створенню ОСББ

e-mail Друк

Раді Вас повідомити, що Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю спільно із Центром досліджень місцевого самоврядування оголошують набір на навчальний семінар для представників житлово-будівельних кооперативів та ініціативних груп по створенню ОСББ із темою: Створення та налагодження ефективного функціювання ОСББ.

Навчальний семінар організовується у партнерстві із Національним лісотехнічним університетом України.

Місце проведення: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103

Час проведення: 27-28 січня 2016 року

Основною метою заходів є надання учасникам інформації та обговорення реалій функціювання ОСББ у теперішній ситуації: нові положення законодавства, бухгалтерія, робота із співвласниками та інше. В рамках навчання учасникам будуть організовані практичні заняття на демонстраційних майданчиках.

Учасники заходу забезпечуються навчальними матеріалами і харчуванням (кава-брейк та обід).

Щоб взяти участь у заході потрібно надіслати електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і копію на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вказати у повідомлені ПІБ, установу/організацію, місто, контакти.

Додаткову інформацію щодо заходів можна отримати за телефоном: 097-140-92-16 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Актуально