Усі зацікавлені можуть ознайомитись із Німецьким досвідом модернізації житлових масивів

e-mail Друк

«ПЕРСПЕКТИВИ ВЕЛИКИХ ЖИТЛОВИХ МАСИВІВ.

Проекти подальшого сталого, екологічного, соціального, економічного розвитку великих районів масової забудови в Німеччині»

Виставка Центру компетенції по великим житловим масивам (Берлін) представляє обширний процес майбутнього містобудівного розвитку житлових районів 20-их – 80-их років у Німеччині. Основні теми цього розвитку задокументовані на прикладі показових мультиплікаційних проектів.

Виставка розміщена у приміщені Львівської міської ради на 4-му поверсі (площа Ринок, 1).

Відповідальні за розміщення виставки Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів) та Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (Берлін). Отримати додаткову інформацію Ви можете за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Окрема подяка Інституту міста (Львів) за організаційну допомогу.

Для широкого загалу в Україні виставка підготовлена за фінансової підтримки Європейської Комісії в рамках німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку і посилення ролі громадських організацій».

За зміст виставки Європейський Союз відповідальності не несе.

 

Актуально