У Львові відбудуться два навчання для ОСББ

e-mail Друк

Раді Вас повідомити, що Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю спільно із Центром досліджень місцевого самоврядування оголошують набір на два навчальні семінари із темою ефективне функціювання ОСББ.

Перший навчальний семінар для ОСББ організовується у партнерстві із Національним лісотехнічним університетом України для ОСББ та їх представників із міста Львова.

Місце проведення: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103

Час проведення: 16-17 грудня 2015 року

Другий навчальний семінар для ОСББ організовується у партнерстві із Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України для ОСББ із різних регіонів Львівщини (окрім м. Львова).

Місце проведення: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 5

Час проведення: 23-24 грудня 2015 року

Основною метою заходів є надання учасникам інформації та обговорення реалій функціювання ОСББ у теперішній ситуації: нове законодавство, бухгалтерія, технічні аспекти та інше. В рамках навчання учасникам будуть організовані практичні заняття на демонстраційних майданчиках.

Учасники заходів забезпечуються матеріалами і харчуванням (кава-брейк та обід).

Щоб взяти участь у заході потрібно надіслати електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і копію на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вказати у повідомлені ПІБ, установу/організацію, місто, контакти.

Зверніть увагу! Учасники із міста Львова мають змогу взяти участь у Першому семінарі. До участі у Другому допускаються учасники із Львівської області (окрім Львова).

Додаткову інформацію щодо заходів можна отримати за телефоном: 032-235-68-48 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Актуально