Конкурс: Механізм надання грантів в рамках проекту HOME «На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні»

e-mail Друк

Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО) спільно з місцевими партнерами «Львівська асоціація власників житла і управителів житловою нерухомістю» і «Господарська некомерційна асоціація (фонд) власників житла недержавних форм власності – ФОНД «СПРИЯННЯ» оголошує Конкурс заявок в рамках фінансованого ЄС проекту «На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні», що фінансується Європейським Союзом. Мета проекту полягає у підвищенні потенціалу громадських організацій у житловому секторі в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Для участі в конкурсі запрошуються громадські організації, освітні установи (можливі консорціуми з декількох таких організацій). Мета конкурсу полягає у створенні системи надання інформації та консультаційної допомоги власникам житла, об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) багатоквартирного будинку.

Основна мета конкурсу полягає у створенні і розвитку ресурсних центрів (РЦ), які нададуть підтримку відповідним цільовим групам для підвищення їх знань у питаннях житлового господарства.

Завдання і цілі ресурсних центрів (РЦ):

• Підняти освіченість і обізнаність громадян з питань прав власності на майно, основних принципів створення та діяльності ОСББ;

• Організація та проведення навчальних семінарів і тренінгів з питань створення та діяльності ОСББ;

• Проведення навчання для бухгалтерів ОСББ, допомогу в організації та проведенні зборів ОСББ, участь (при необхідності) в таких зібраннях;

• Щоденні консультації по телефону "гарячої лінії";

• Надання індивідуальних консультацій та навчання жителів на місцях;

• Об'єднання зусиль органів влади, ГО, ОСББ для розробки рекомендацій щодо внесення змін до законодавства;

• Популяризація кращих практик діяльності ОСББ у містах-партнерах;

• Налагодження співпраці з міжнародними фондами та організаціями щодо надання організаційної та фінансової допомоги містам-партнерам для розвитку ОСББ.

Заплановано надавати в Україні в рамках проекту 5 грантів в наступних регіонах: Харків, Львів, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя.

Заявки прийматимуться до 29.12.2015, 18.00 годин.

Додаткова інформація представлена в наступних документах:

1. Керівництво для заявника;

2. Бланк заявки;

3. Зразок бюджету;

4. Форма для заповнення юридичною особою;

5. Форма фінансової ідентифікації.

Для отримання повної версії «Керівництва для заявника» зацікавлені сторони можуть зв'язатися за наступним контакту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (для регіонів Львів, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (для регіону Харків).

Останнє оновлення на Четвер, 03 грудня 2015, 11:28  

Актуально