УВАГА! Перенесено навчання управителів житловою нерухомістю

e-mail Друк
Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю та Центр досліджень місцевого самоврядування інформують Вас, що навчання управителів житловою нерухомістю, яке було заплановано на 1-8 грудня 2015 року у м. Львові переноситься на 14-22 грудня 2015 року у зв'язку із об'єктивними обставинами.
Просимо вибачення за незручності.
Навчання відбудеться у м. Львові на базі Курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при НУ "Львівська Політехніка" в період з 14 по 22 грудня 2015 року.
Випускники, які успішно пройдуть навчальний курс і складуть підсумкове тестування, отримають Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком "Управління житловою нерухомістю".
Також для осіб, що є членами Асоціації передбачається компенсація вартості навчання у розмірі 50%. Вартість включає: безпосередньо навчання, комплексний обід і два «coffee break» кожного навчального дня, три посібники і CD- диск із навчальними матеріалами та сертифікат державного зразка.
Членство в Асоціації є безкоштовним.
Особи, що бажають пройти навчання повинні зареєструватися до 7 грудня 2015 року (включно), для цього потрібно заповнити реєстраційну форму (натисніть, щоб перейти до заповнення).
Кількість учасників навчання обмежена. Підтвердження участі у навчанні буде надіслано заявникам 8 грудня 2015 року.
Наші контакти: email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. - 032-235-68-48 (Андрій Дзюба)
Останнє оновлення на Вівторок, 24 листопада 2015, 13:43  

Актуально