ЛАВУ та ЦДМС оголошують набір на навчання управителів житловою нерухомістю

e-mail Друк

Раді Вас повідомити, що Львівська асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю спільно із Центром досліджень місцевого самоврядування оголошує набір на навчальні курси управителів житловою нерухомістю.

Навчання відбудеться у м. Львові на базі Курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при НУ "Львівська Політехніка" в період з 1 по 8 грудня 2015 року.

Випускники, які успішно пройдуть навчальний курс і складуть підсумкове тестування, отримають Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком "Управління житловою нерухомістю".

Також для осіб, що є членами Асоціації передбачається компенсація вартості навчання у розмірі 50%. Вартість включає: безпосередньо навчання, комплексний обід і два «coffee break» кожного навчального дня, три посібники і CD- диск із навчальними матеріалами та сертифікат державного зразка.

Членство в Асоціації є безкоштовним.

Особи, що бажають пройти навчання повинні зареєструватися до 23 листопада 2015 року (включно), для цього потрібно заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1c30K6adPKprlCQICYdudAE25DeQLT8ekxU8JX_WR47I/viewform

Кількість учасників навчання обмежена. Підтвердження участі у навчанні буде надіслано заявникам після 23 листопада 2015.

Наші контакти: email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. - 032-235-68-48 (Андрій Дзюба)

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2015, 13:10  

Актуально