У Львові було проведено два семінари по представленню роботи над Стратегією сталого енергетичного розвитку з акцентом на енергоефективності житлового фонду

e-mail Друк

Центром досліджень місцевого самоврядування у партнерстві із Львівською міською радою, Інститутом міста (м. Львів) та Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України та Lviv Convention Bureau протягом 29-30 вересня було організовано два семінари «Сталий розвиток міста Львова з акцентом на енергоефективності житлового фонду» в рамках реалізації проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Заходи було проведено за адресами: м. Львів, вул. Ген. Чупринки 5 та м. Львів, площа Музейна 1, Львівський музей історії релігії.

Основним завданням семінарів було обговорення Стратегії сталого енергетичного розвитку з акцентом на енергоефективності житлового фонду, демонстрація методів розробки стратегії сталого розвитку, а також було представлено:

Аналіз Програми сталого енергетичного розвитку м. Львова до 2020 року;

Статистичні дані опалювального сезону 2014/15;

Заходи із підвищення енергоефективності в будинках ОСББ;

Кредитні інструменти фінансування термомоденізації будинків ОСББ м. Львова;

Проведення заходів енергоефективності в історичній частині міста Львова;

Еколого-економічні аспекти проведення у житловому секторі заходів енергоефективності;

Презентацію SWOT– аналізу;

Розвиток конкурентоспроможного ринку управителів житловою нерухомістю;

Залучення інвестицій на заходи енергозбереження у житловому секторі;

Діяльність мешканців багатоквартирного будинку в системі сталого розвитку житлового господарства міста;

Навчальну програму проведення освітніх заходів з акцентом на енергозбереження, екологію і ставлення до власного житла.

Після представлення вказаних тем було проведено обговорення матеріалів між різними цільовими групами: об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, науковим середовищем, місцевою владою, громадськими інституціями та іншими зацікавленими сторонами.

Проведені захід спрямовані на нарощення потенціалу та більшої активності громадськості в процесі прийняття рішень та діяльності робочої групи з метою розробки стратегії сталого енергетичного розвитку метою якої є внесення вкладу в успішну реалізацію житлово-комунальної реформи на місцевому рівні, а також в підтримку реформ, які проводяться на національному рівні.

В рамках розробленої стратегії сталого місцевого енергетичного розвитку з акцентом на енергоефективності житлового фонду буде застосовуватися інтегрований підхід, що також передбачає врахування екологічних та соціальних проблем.

Для отримання детальної інформації з семінарів скористайтеся, будь ласка, контактами Центру досліджень місцевого самоврядування: 032-235-68-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua

(Матеріал підготовлений в рамках проекту ЄС «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій». Інформацію про проект Ви можете отримати на сайті: www.energodom.org).

Останнє оновлення на Понеділок, 05 жовтня 2015, 11:10  

Актуально