У Львові відбудуться семінари на тему сталий енергетичних розвиток міст з акцентом на житловому фонді

e-mail Друк

Запрошуємо Вас до участі у двох семінарах на тему сталий енергетичних розвиток міст з акцентом на житловому фонді.

Захід організовує Центр досліджень місцевого самоврядування спільно з Львівською міською радою.

Перший семінар «Сталий розвиток міста Львова з акцентом на енергоефективності житлового фонду. Досвід для міст області» відбувається у партнерстві із Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України для зацікавлених осіб діяльність котрих пов'язана із тематикою енергозбереження і сталого розвитку міста та які являються представниками із різних регіонів Львівщини (окрім м. Львова).

Місце проведення: м. Львів, вул. Ген. Чупринки 5

Час проведення: 10.00 – 14.00 29 вересня 2015

Другий семінар «Сталий розвиток міста Львова з акцентом на енергоефективності житлового фонду» відбувається у партнерстві із Інститутом міста (м. Львів) для зацікавлених осіб діяльність котрих пов'язана із тематикою енергозбереження і сталого розвитку міста та які являються представниками міста Львова.

Місце проведення: м. Львів, площа Ринок 1 (Мала сесійна зала)

Час проведення: 10.00 – 14.30 30 вересня 2015

Основними завданнями заходів є обговорення стратегії сталого розвитку міста з акцентом на питаннях енергоефективності в житловому секторі.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Для учасників заходу забезпечується харчування (кава-брейк, обід).

Щоб взяти участь у заході потрібно надіслати електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вказати у повідомлені ПІБ, установу/організацію, місто, контакти.

Зверніть увагу! Учасники із Львівської області (окрім Львова) мають змогу взяти участь у Першому семінарі. До участі у Другому допускаються учасники із міста Львова.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном: 032-235-68-48 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

_

 

Актуально