Презентовано Стратегію сталого розвитку житлового фонду м. Золочів

e-mail Друк

28 вересня 2017 року в Золочівській міській раді на сесії було презентовано Стратегію сталого розвитку житлового фонду м. Золочів. Стратегія розроблялась експертами Центру досліджень місцевого самоврядування та Тренінгового центру з питань управління житловою нерухомістю в співпраці із Золочівською міською радою в рамка реалізації проекту «Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management».

Золочівська міська рада активно долучилась до створення стратегії, оперативно і вичерпно надавши важливу інформацію, та допомогла провести опитування мешканців міста.

В цілому Стратегія сталого розвитку житлового фонду м. Золочів була позитивно сприйнята депутатами.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту «HOME - THE WAY FORWARD FOR REFORMS IN THE HOUSING SECTOR: EMPOWERING GRASS-ROOT HOMEOWNERS ASSOCIATIONS IN AZERBAIJAN, BELARUS, GEORGIA, MOLDOVA AND UKRAINE» можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Актуально